Піч електрична ARDESTO, 50л, 1600Вт, механіч., конвекція, подвійне скло, бежевий — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_MEO-S50FBG_PR1
4 969 ₴
4 472 ₴
- Потужність 1 600 Вт
- Таймер 90 хв
- Чотири режими приготування
- Режим конвекції
- Подвійні дверцята із загартованого скла
- Покращена термоізоляція
- Прихований нижній нагрівальний елемент
- Нековзкі ніжки

Гідні технічні параметри
Модель вирізняється потужністю (1 600 Вт), збільшеним об’ємом внутрішньої камери (50 л) та покращеною термоізоляцією – дверцята мають подвійне загартоване скло, що особливо актуально для родин із дітьми, тож можна не турбуватися щодо безпеки рук у разі, якщо малеча випадково вхопиться за пристрій. Для зручності використання передбачено внутрішнє освітлення камери та ніжки з протиковзким покриттям для надійного зчеплення з поверхнею.

Можливості для приготування
Широкий температурний діапазон печі (від 50 до 300 °C) та чотири режими роботи вкупі дають змогу готувати найскладніші кондитерські шедеври. До того ж у комплекті постачання для цього передбачено два дека – прямокутне та кругле. Якщо поціновуєте соковиті стейки, то в пригоді обов’язково стане решітка для гриля та можливість приготування з використанням режиму конвекції. А про готовність страви нагадає вбудований таймер.

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Страна производитель | Турция |
| Количество режимов приготовления | 4 |
| Объем | 50 л |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Внутреннее покрытие | эмаль |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 31.5 x 61.5 x 47 |
| Дополнительно | подвійні дверцята із загартованого скла |
| Цвет | Бежевый |
| Комплектация | піч; деко; решітка; інструкція ; гарантийный талон; нековзні ніжки |
| Конструкция | незалежна |
| Максимальная температура | 300 °C |
| Напряжение | 220 В В |
| Освещение | Да |
| Мощность | 1600 Вт Вт |
| Таймер | 90 хв |
| Термоизоляция | Да |
| Функции | конвекція; індикація закінчення процесу приготування |
- Цена: 4 472 ₴












