Посудомийна машина Beko, 15компл., A++, 60см, дисплей, нерж — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_DEN48520XAD_PR1
25 740 ₴
23 166 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Посудомийна машина Beko, 15компл., A++, 60см, дисплей, нерж. CornerIntense – це нова розробка миючого механізму в посудомийних машинах Beko, що забезпечує комплексне та ретельне миття всього посуду, у тому числі розташованого в кутах приладу. Завдяки додатковій промивній форсунці, що обертається, потужний потік води потрапляє навіть у найвіддаленіші кути, тому більше не доведеться регулювати відстань між посудом усередині посудомийної машини.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BEKO |
| Страна производитель | Турция |
| Класс энергопотребления | A++ |
| Количество программ мойки | 8 |
| Уровень шума | 43 дБ |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Индикатор наличия ополаскивателя | Да |
| Индикатор наличия соли | Да |
| Дисплей | Да |
| Защита от протечек | Да |
| Половинная загрузка | Да |
| Программы мойки | |
| Программа интенсивной мойки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Інші функції | відкладеного старту; найбільший можливий діаметр тарілки в нижньому кошику ; сенсор забруднення; тестер миючого засобу; тримач для дека; система пом'якшення води; тип сушки; автодозинг; верхній розбризкувач: форсунка |
| Інші індикатори | Подача води; індикатор протікання; статус програми на дверцятах |
| Використання « таблеток » | Да |
| Высота | 85 см мм |
| Витрата води за цикл, л | 9.5 |
| Глубина | 60 см |
| Двигатель | Інверторний |
| Клас сушки | A |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Країна виробництва | Туреччина |
| Кількість комплектів посуду | 15 |
| Матеріал внутрішнього корпусу | Нержавіюча сталь |
| Номинальное напряжение | 220-240 В |
| Річне енергоспоживання | 270 кВт*рік |
| Річне споживання води | 2660 л |
| Тип | повнорозмірна; окремостояча |
| Управление | Сенсорное |
| Швидка мийка | Да |
| Ширина | 59.8 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 23 166 ₴











