Машинка для стрижки Remington Power X Series X6, мережа+акум., насадок-4, сталь, чорно-сірий — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_HC6000_PR1
3 978 ₴
3 580 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Машинка для стрижки Remington Power-X Series X6 Hair Clipper НС6000. Відчуйте потужну продуктивність та точність з кожним рухом за допомогою Power-X Series X6. Завдяки потужному двигуну V5 цей тример забезпечує 5-кратну продуктивність різання. Функція додаткового приросту потужності Auto Turbo Boost (для підстригання густіших ділянок волосся). Працює від мережі та акумулятора (до 90 хвилин). Час до повного заряду акумулятора 60 хвилин. Світлодіодний дисплей відображає залишковий час роботи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Remington |
| Страна производитель | Китай |
| Количество установок длины | 72 |
| Минимальная длина стрижки | 3 мм |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал лезвий | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатор зарядки | Да |
| Вес | 210 г |
| Волога очистка | Да |
| Источник питания | мережа; акумулятор |
| Дисплей | Да |
| Цвет | сірий; сріблястий |
| Комплектация | машинка для підстригання |
| Кількість насадок в комплекті | 4 шт |
| Максимальна довжина стрижки | 35 мм |
| Особенности | Вбудоване підсвічування; знімний ніж |
| Покриття лез | нержавіюча сталь |
| Мощность | 4.8 Вт Вт |
| Регулювання довжини стрижки | зміною насадок; регулююче коліщатко |
| Самозаточуючі леза | Да |
| Тип | для волосся |
| Турборежим | Да |
| Время зарядки аккумулятора | 1.5 г час |
| Час роботи акумулятора | 90 хв |
Информация для заказа
- Цена: 3 580 ₴











