Набір сковорід зі знімною ручкою ARDESTO Gemini, 24,28см, 3 предмети, алюміній — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_AR1903GS_PR1
1 235 ₴
1 112 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Набір складається із трьох предметів: двох пателень і знімного бакелітового руків’я із soft-touch-покриттям. Є надзвичайно вдалим рішенням для любителів розумно використовувати вільний простір. Сковороди виготовлено з алюмінію, зсередини вкрито протипригарним покриттям. На дні завтовшки 2,5 мм передбачено датчик температури.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Страна производитель | Китай |
| Крышка | Нет |
| Материал | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Толщина дна | 2.5 мм |
| Толщина стенки | 2.5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Антипригарное покрытие | Да |
| Внутреннее покрытие | антипригарне; Dyphlon |
| Диаметр | 24 см мм |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал ручки | бакелит |
| Матеріал сковороди | алюміній |
| Особливості сковороди | зйомна ручка |
| Призначення сковороди | класична |
| Сумісність з індукцією | Да |
| Сумісність із джерелами тепла | Газові плити; Електричні плити; Індукційні плити; Галогенні плити; Склокерамічні плити |
Информация для заказа
- Цена: 1 112 ₴












