


Комутатор Netis ST3116P 16xFE, Некерований — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_ST3116P_PR1
1 125 ₴
1 012 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Комутатор Netis ST3116P з 16 портами Fast Ethernet RJ45 10/100 Мбіт / с з автопогодженням ідеально підходить для маленьких офісів і для офісів середнього розміру. Всі порти підтримують автоматичне визначення MDI / MDIX функцію, усуваючи необхідність в перехресних кабелях або портах Uplink. Даний комутатор з можливістю монтажу в стійку є високопродуктивним бездротовим пристроєм відмінним рішенням для модернізації вашої мережі до мережі з продуктивністю 100 Мбіт / с.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Netis |
| Страна производитель | Китай |
| Тип коммутатора | Неуправляемый |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейси середовища передавання | Автоматичне визначення MDI/MDIX на всіх портах |
| Вологість при зберіганні | від 5% до 90% |
| Дополнительные возможности | Світлодіодний дисплей |
| Енергозбереження | Green Ethernet |
| Питание | 9 В / 500 мА |
| Комплект поставки | Адаптер живлення; Комутатор; Керівництво по швидкому запуску |
| Комутаційна матриця | 3.2 Гбіт/с |
| Количество портов | 16 |
| Порти | 16 x 10/100 Fast Ethernet |
| Робоча вологість | від 5% до 90% |
| Рабочая температура | від 0 до 40 °C |
| Сертифікати | CE; FCC |
| Стандарти і протоколи | IEEE 802.3 10BASE-T; IEEE 802.3x Flow Control; IEEE 802.3az ; IEEE 802.3u 100Base-X |
| Таблиця MAC-адрес | 8000 записів |
| Температура зберігання | від -20 до 70 °C |
| Тип | Комутатор |
Информация для заказа
- Цена: 1 012 ₴



