

Антена MikroTik MTAO-LTE-5D-SQ — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_MTAO-LTE-5D-SQ_PR1
1 035 ₴
932 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Антена MikroTik MTAO-LTE-5D-SQ (mANT LTE 5o) — всенаправлена LTE-антена з коефіцієнтом посилення 5 дБі. Працює в діапазоні 699–2690 МГц і підтримує технологію MIMO 2x2. Забезпечує покращене з’єднання та стабільний доступ до Інтернету в зонах зі слабким LTE-покриттям. Оснащена двома роз’ємами SMA (female) для підключення сумісних пристроїв. Має ширину діаграми спрямованості 360° для рівномірного прийому сигналу. Компактний корпус (129 × 129 × 34 мм) розрахований на роботу при температурі від -40ºС до +70ºС.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mikrotik |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 129 мм |
| Коэффициент усиления | 5 dBi |
| Тип | Всенаправленная |
| Ширина | 129 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вариант установки | зовнішня |
| Глубина | 34 мм |
| Додаткові характеристики | 2x2 MIMO |
| Діапазон частот | 699 - 2690 МГц |
| Рабочая температура | -40 ... +70 |
| Тип коннектора | SMA |
| Ширина діаграми спрямованості по горизонталі | 360° |
Информация для заказа
- Цена: 932 ₴



