



Джерело безперебійного живлення APC Back-UPS 1200VA/650W, USB, 4xSchuko — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_BX1200MI-GR_PR1
11 553 ₴
10 398 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Автоматичне регулювання напруги
Автоматичне ступінчасте підвищення або зниження напруги до значення, прийнятного для нормальної роботи обладнання.
Захист від сплесків напруги в лініях передачі даних
Захист підключеного обладнання від сплесків напруги в лініях передачі даних
Світлодіодні індикатори
Обладнано індикаторами, за якими можна легко оцінити поточний стан пристрою та електромережі.
USB-підключення
Доступ до додаткових функцій захисту живлення та управління ДБЖ з комп'ютера через порт USB.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APC |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 7.6 кг |
| Технические характеристики | |
| Выходное напряжение | 230 В |
| Коэффициент мощности | 0.54 |
| Время работы при полной нагрузке | 1 мин |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость батареи | 108 |
| Интерфейс | USB |
| Вид | ДБЖ комп'ютерні та побутові |
| Вихідна частота, Гц | 50-60 |
| Входное напряжение | 140 - 300 (230 B) |
| Дополнительно | світлодіодний індикатор; автоматична стабілізація напруги AVR |
| Ефективна вихідна потужність | 650 Вт |
| Захист | захист лінії передачі даних |
| К-ть вихідних роз'ємів живлення | 4 шт |
| Цвет | Черный |
| Кількість шнурів живлення, шт | 1 |
| Макс. вихідна потужність | 1200 ВА |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 190 x 140 x 390 |
| Тип батареи | свинцево-кислотна |
| Тип вихідних роз'ємів живлення | SCHUKO |
| Тип монтажа | класичний (tower) |
| Тип устройства | лінійно-інтерактивний |
| Час роботи при половинному навантаженні | 6.5 хв |
Информация для заказа
- Цена: 10 398 ₴



