Шафа DIGITUS 19", 12U, Wall Mounting Unique, 600x600 мм, 100кг максимально, чорна — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_DN-1912U-6/6-SW_PR1
16 956 ₴
15 260 ₴
Профільні рейки 483 мм (19 дюймів), встановлені спереду та ззаду всередині стійки, оцинковані. Профільні рейки 483 мм (19 дюймів) регулюються по глибині та мають маркування одиниць висоти. Кабельне введення ззаду та знизу з пластиковою кришкою та зверху зі зсувною кришкою. Дах підготовлений для вентиляторних блоків (перфорація). Вентиляційні прорізи для активної та пасивної вентиляції та витяжки. Декілька точок заземлення компонентів стійки. Включає монтажний комплект (гвинти, гайки, шайби). Стійка повністю змонтована. Глибина встановлення обладнання мін-макс.: 320-450 мм. Поставляється у зібраному вигляді.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Digitus |
| Страна производитель | Турция |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 12 U мм |
| Глубина | 60 см |
| Цвет | RAL 9005 |
| Особенности | Ступінь захисту IP 20 |
| Тип | Монтажна шафа настінна |
| Тримальна здатність (статична) | 100 кг |
| Ширина | 60 см мм |
| Ширина стойки | 19 " |
- Цена: 15 260 ₴



