Шафа MIRSAN 19", 42U, GTN SERVER, перфоровані двері, 600x800 мм, максимально 1000 кг, чорна — Новый
- Готово к отправке
37 476 ₴
33 728 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Шафа GTN SERVER з надійною та міцною конструкцією з ступенем захисту IP20.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mirsan |
| Страна производитель | Турция |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 42 U мм |
| Глубина | 80 см |
| Цвет | Черный |
| Материал | сталь; скло |
| Тип | Монтажна шафа підлогова; Шафа серверна |
| Тримальна здатність (статична) | 600 кг |
| Ширина | 60 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 33 728 ₴



