Шафа ZPAS 19", 42U, SZB IT, одностулкові передні перфоровані, задні суцільні двері, 800x800 мм, максимально 1000кг, сіра — Новый
- Готово к отправке
51 961 ₴
46 765 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Отвори для кабелю завширшки 71 мм у нижній і верхній частині, що дають змогу введення кабелів із трифазними роз'ємами
- Всі отвори в нижній і верхній плитах закриті виламувати заглушками
- Нумерація U на несучих профілях
- Максимальний кут відкриття передніх і задніх дверей: 180°
- Можливість зміни напряму відкриття дверей/встановлення шафи без ніжок, прямо на підлозі (немає виступальних частин під шафою)
- Виріб пристосований для з'єднання в ряди системи встановлення типу Data Box
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zpas |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 42 U мм |
| Глубина | 80 см |
| Цвет | Серый |
| Материал | Сталь |
| Тип | Монтажна шафа підлогова |
| Ширина | 80 см мм |
| Ширина стойки | 19 " |
Информация для заказа
- Цена: 46 765 ₴



