Антена MikroTik TOF-2400-8V-4 для LoRa, 8dBi — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_TOF-2400-8V-4_PR1
2 788 ₴
2 509 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
MikroTik TOF-2400-8V-4 – зовнішня всеспрямована антена 2.4 GHz 8 dBi для точки доступу wAP LR2 kit. У разі потреби цю антену можна використовувати з будь-яким пристроєм 2.4 GHz для збільшення покриття мережі (до 3-4 км у зоні прямої видимості). Пристрій працює як у мережі LoRa, так і у звичайній мережі WLAN з частотою 2.4 GHz. Антена постачається в комплекті з кабелем SMA довжиною 1 м та механічним тримачем для швидкого та легкого кріплення до щогли, коли потрібно збільшити покриття мережі. Компактний розмір та максимальна надійність без шкоди для потужності – все це дозволяє антені відмінно виконувати свою роботу
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mikrotik |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 550 мм |
| Диаметр | 25 мм |
| Коэффициент усиления | 8 dBi |
| Тип | Всенаправленная |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 600 г |
| Додаткові характеристики | блискавкозахист постійного струму заземленням |
| Діаметр щогли антени | 40 x 50 мм |
| Діапазон частот | 2.4 - 2.5 ГГц |
| Рабочая температура | -40 - 65 |
| Тип коннектора | SMA |
| Волновое сопротивление | 50 Ом |
| Ширина діаграми спрямованості по вертикалі | 18° |
| Ширина діаграми спрямованості по горизонталі | 360° |
Информация для заказа
- Цена: 2 509 ₴



