
Витяжка Cata вбудована, 50см, 1200м.куб/год, Gc Dual 45 bk, чорний — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_02130208_PR1
15 296 ₴
13 766 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ОСОБЛИВОСТІ
Продуктивність в режимі вільного відведення повітря - це умовне розрахункове значення продуктивності мотору витяжки на максимальній або інтенсивній швидкості поза корпусом витяжки. Така продуктивність відображає теоретичний потенціал приладу, проте відсутній стандарт, який регламентує методику вимірювання такої продуктивності, тому вона є розрахунковою, а не виміряною лабораторним методом.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CATA |
| Страна производитель | Испания |
| Тип вытяжки | Встраиваемая |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатор забруднення фільтрів | Да |
| Висота (макс.) | 30 см |
| Висота (мін.) | 30 см |
| Глубина | 27.7 см |
| Дополнительно | проста в установці система; фільтри, які можна мити в посудомийній машині |
| Диаметр выходного отверстия | 150 мм |
| Класс энергопотребления | A |
| Цвет | Черный |
| Максимальный уровень шума | 65 дБ |
| Мінімальний рівень шуму | 50 дБ |
| Освещение | світлодіодне |
| Оформление | оздоблення з чорного скла |
| Мощность | 280 Вт Вт |
| Производительность | 1200 м³/год |
| Таймер виключення | Да |
| Тип монтажа | вбудована |
| Давление | 470 Па |
| Управление | Сенсорное |
| Ширина | 49.2 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 13 766 ₴



