
Блок живлення Zalman Wattbit II (400W), 83%, 120мм, 1xMB 24pin(20+4), 1xCPU 8pin(4+4), 3xMolex, 4xSATA, 2xPCIe 8pin(6+2) — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_ZM400-XEII_PR1
1 494 ₴
1 345 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Відповідність стандарту RoHS.
Сертифіковані продукти екологічно безпечні, не завдають шкоди навколишньому середовищу та людині. Блоки живлення отримують сертифікацію після спеціального XRF тестування: рівень вмісту 10 небезпечних речовин має бути нижчим за рівень, встановлений стандартом для електронних товарів, що експортуються до Європи. Вся продукція ZALMAN виготовляється з урахуванням стандартів RoHS.

- формат ATX – стандартні розміри – 140х150х86 мм – сумісність із більшістю корпусів;
- стабільне харчування за загальною лінією +12 V;
- безпечна робота завдяки технології прямого подвійного перетворення;
- відповідність стандарту ErP Lot 6;
- потужність у режимі очікування 1 Вт;
- оснащений термостійкими високоякісними конденсаторами;
- оптимальне охолодження компонентної бази блоку живлення: активне – за допомогою тихого 120мм вентилятора та пасивне – за допомогою вбудованого алюмінієвого радіатора;
- спеціальна система захисту ПК від недостатнього та надмірного струму, а також від перенапруги;
- 100% сумісність із AMD;
- оптимальна довжина кабелів для підключення до компонентів, для забезпечення живленням та зручного складання системи;
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Zalman |
| Страна производитель | Китай |
| Форм-фактор | ATX |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| 8pin EPS (4+4) | 1 шт |
| MB | 500 мм |
| Molex | 450 мм |
| Molex (IDE) | 3 шт |
| PCI-E 8pin | 2 шт |
| SATA | 450 мм |
| Вес | 1.24 кг |
| Входное напряжение | 220 |
| Вхідний струм | 4 |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 86x140x150 |
| Диаметр вентилятора | 120 мм |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Захист від надлишкового струму | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Захист від перенапруги | Да |
| ККД | 83 % |
| Комбіноване навантаження | 3.3V 16A; +5V 15A; +12V 30A, -12V 0.3A; +5VSB 2.0 A |
| Конектори | 3 x Molex; 1 x MB 24(20+4) Pin; 2 x 8(6+2) Pin PCI-E; 1 x (4+4) Pin ; 4 x SATA |
| Мощность | 400 Вт Вт |
| Сертифікати | CB; EAC; KC; RoHS |
| Тип | для ПК |
| Тип PFC | без PFC |
| Частота | 50 |
Информация для заказа
- Цена: 1 345 ₴



