
Витяжка Cata телескопічна, 60см, 700м.куб/год, TFB-5160 x, нерж — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_02034606_PR1
3 770 ₴
3 393 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ОСОБЛИВОСТІ
Продуктивність в режимі вільного відведення повітря - це умовне розрахункове значення продуктивності мотору витяжки на максимальній або інтенсивній швидкості поза корпусом витяжки. Така продуктивність відображає теоретичний потенціал приладу, проте відсутній стандарт, який регламентує методику вимірювання такої продуктивності, тому вона є розрахунковою, а не виміряною лабораторним методом.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CATA |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина | 29.7 см |
| Диаметр выходного отверстия | 150 мм |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Максимальный уровень шума | 61 дБ |
| Мінімальний рівень шуму | 48 дБ |
| Освещение | світлодіодне |
| Мощность | 65 Вт Вт |
| Производительность | 700 м³/год |
| Тип вытяжки | телескопічна |
| Тип монтажа | вбудована |
| Управление | Механическое |
| Ширина | 59.5 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 393 ₴



