Морозильна скриня ARDESTO, 142л, А+, ST, режим холодильника, білий — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_FRM-145MCH_PR1
7 738 ₴
6 964 ₴
- Білий колір
- Загальний об’єм 142 л
- Час автономного збереження холоду 15 год
- Механічне керування
- Можливість використання в режимі холодильника
- Функція швидкого заморожування
- Клас енергоефективності А+
- Рівень шуму 42 дбА
Економія простору
FRM-145MCH – середня модель в лінійці морозильних камер ARDESTO з механічним керуванням. Висота морозильної камери – 85 см, ширина – 63,2 см, а вага становить 26 кг. Це оптимальний розмір для домогосподарств та невеликих магазинів. Повне відкриття кришки дає змогу легко контролювати внутрішній простір камери.
Механічне керування
Для керування пристроєм використовується механічна панель з індикацією. FRM-145MCH працює в режимі холодильника, а температурний діапазон у режимі морозильної камери – від -16 °С до -24 °С. Також підтримується функція швидкої заморозки із продуктивністю 6,5 кг на добу.
Зручність використання
Внутрішнього простору вистачить для зберігання великої кількості продуктів, а завдяки додатковому знімному кошику можна зручно складати дрібні продукти.
Продуманий функціонал
Для надійного встановлення передбачені ніжки з функцією регулювання висоти. У комплекті є навісна корзина та скребок для швидкого очищення від льоду. Для ручного розморожування передбачений спеціальний злив з двома кришками.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Страна производитель | Китай |
| Общий объем | 142 л |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Система размораживания No Frost (Frost Free) | ручное |
| Тип морозильной камеры | морозильный ларь |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 26 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Мощность замораживания | 6.5 кг/сутки |
| Уровень шума | 42 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 85 см мм |
| Глубина | 55 см |
| Климатический класс | ST; N; SN |
| Цвет | Белый |
| Оснащеність | навісний кошик |
| Розміщення дверей | горизонтальне |
| Система охлаждения | статика |
| Тип | морозильна скриня |
| Управление | Механическое |
| Время сохранения холода | 15 год |
| Ширина | 63.2 см мм |
- Цена: 6 964 ₴












