
Мийка кухонна Deante Magnetic, граніт, прямокут., з крилом, 820х500х219мм, чаша - 1, накладна, алебастр — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_ZRM_A113_PR1
9 633 ₴
8 670 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Гідрофобні властивості відштовхують молекули води. Оздоблення, збагачене іонами срібла, додає антисептичні властивості. У надзвичайно просторому і глибокому відсіку можуть розміститися навіть дека вийняті з духовки. Реверсивна кухонна раковина - монтується з коморою зліва чи справа. Магніти, втоплені в масі кухонної раковини. В комплекті сталева решітка. Можливість покупки аксесуарів, які ідеально підходять для цієї моделі. Компактний сифон Space-Saver який зберігає додаткове місце під раковиною.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Deante |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Белый |
| Тип поверхности | Матовая |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина вирізу | 800 мм |
| Колекція | MAGNETIC |
| Матеріал корпуса | граніт |
| Мінімальна ширина шафи (бази) | 600 мм |
| Основних чаш | 1 шт |
| Особенности | можливість підключення до посудомийної машини |
| Поверхня мийки | граніт |
| Розміри мийки | 500 x 820 x 219 |
| Сушка посуду (крило) | Да |
| Тип монтажа | врізна накладна |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина вирізу | 480 мм |
Информация для заказа
- Цена: 8 670 ₴



