


Мийка кухонна Deante Eridan, граніт, прямокут., з крилом, 780х500х210мм, чаша - 1, накладна, чорний — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_ZQE_N11B_PR1
9 099 ₴
8 189 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
У надзвичайно просторому і глибокому відсіку можуть розміститися навіть дека вийняті з духовки. Можливість купити гачок для губки, який ідеально підходить для цієї моделі. Можливість покупки рейлінгу для тряпочки, яка ідеально підходить для цієї моделі. Реверсивна кухонна раковина-монтується з коморою зліва чи справа. Компактний сифон Space-Saver який зберігає додаткове місце під раковиною.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Deante |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Глибина раковини | 197 мм |
| Довжина вирізу | 760 мм |
| Колекція | ERIDAN |
| Матеріал корпуса | граніт |
| Мінімальна ширина шафи (бази) | 600 мм |
| Основних чаш | 1 шт |
| Особенности | можливість підключення до посудомийної машини; телескопічний стальний сифон |
| Поверхня мийки | матова |
| Розміри мийки | 500 x 780 x 210 |
| Сушка посуду (крило) | Да |
| Тип монтажа | врізна |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина вирізу | 480 мм |
Информация для заказа
- Цена: 8 189 ₴



