
Мийка кухонна Deante Corda, граніт, квадрат, без крила, 550х460х204мм, чаша - 1, вбудована, антрацит — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_ZQA_T10C_PR1
7 734 ₴
6 961 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Оздоблення, збагачене іонами срібла, додає антисептичні властивості. У надзвичайно просторому і глибокому відсіку можуть розміститися навіть дека вийняті з духовки. Компактний сифон Space-Saver який зберігає додаткове місце під раковиною.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Deante |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Серый |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Глибина раковини | 190 мм |
| Довжина вирізу | 490 мм |
| Колекція | CORDA |
| Матеріал корпуса | граніт |
| Мінімальна ширина шафи (бази) | 600 мм |
| Основних чаш | 1 шт |
| Особенности | можливість підключення до посудомийної машини |
| Поверхня мийки | матова |
| Розміри мийки | 550 x 460 x 204 |
| Розташування чаші | по центру |
| Тип монтажа | підвісна |
| Форма | Квадратная |
| Ширина вирізу | 400 мм |
Информация для заказа
- Цена: 6 961 ₴



