Комутатор TP-LINK TL-SG1218MPE 16xGE (16xPoE), 2xSFP, 192Вт, WebSmart — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_TL-SG1218MPE_PR1
10 828 ₴
9 745 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
TL-SG1218MPE JetStream 16-портовий Easy Smart гігабітний PoE + комутатор з 2 SFP-слотами
- Комутатор з 16 гігабітними портами PoE + RJ45 і 2 слотами SFP
- Загальний споживана потужність PoE до 192 Вт робить комутатор ідеальним рішенням для відеоспостереження в малому і середньому бізнесі
- Пріоритизація портів гарантує високу якість для важливих додатків - наприклад, для відеомоніторингу
- Розумне керування живленням дозволяє захищати комутатор від перевантажень
- Підтримка QoS і IGMP Snooping для плавної роботи в інтернеті і оптимізації трафіку IPTV.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TP-Link |
| Страна производитель | Китай |
| Тип коммутатора | Неуправляемый |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные | |
| Возможность монтажа в стойку | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Jumbo-фрейми | 9 Кб |
| Вологість при зберіганні | від 5% до 90% |
| Габариты (мм) | 440 × 180 × 44 |
| Дополнительные возможности | Фізичний роз'єм замка |
| Питание | 100-240 В змінного струму, 50/60 Гц |
| Комплект поставки | гумові ніжки; Кабель живлення; Комплект для монтажу; компакт-диск з матеріалами; TL-SG1218MPE; Керівництво по налаштуванню |
| Количество вентиляторов | 2 шт |
| Количество портов | 16 |
| Максимальная потребляемая мощность | 217.22 Вт |
| Порти | 2 x SFP; 16 x 10/100/1000 RJ45 |
| Робоча вологість | від 10% до 90% |
| Рабочая температура | від 0 до 40 °C |
| Розмір буфера | 4.1 МБ |
| Середовище передачі даних | 10 BASE-T: неекранована вита пара категорій 3, 4, 5; EIA/TIA-568; 100BASE-TX; 1000 Base-T; 1000BASE-X MMF, SMF |
| Сертифікати | CE; FCC; RoHS |
| Стандарти і протоколи | IEEE 802.1q; IEEE 802.1p; IEEE 802.3af; IEEE 802.3ab; IEEE 802.3u; IEEE 802.3; IEEE 802.3x; IEEE 802.3at |
| Таблиця MAC-адрес | 8 k |
| Температура зберігання | від -40 до 70 °C |
| Тепловыделение | 741.15 BTU/год |
| Тип | Комутатор |
| Функции | VLAN; QoS; L2 |
| Швидкість передачі пакетів | 23.8 Мбіт/с |
Информация для заказа
- Цена: 9 745 ₴








