Кріплення ТВ поворотне 2E Kokbu 43"- 80" 50кг — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_2E2GEN800.50.100_PR1
2 863 ₴
2 577 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кріплення поворотне з кутом нахилу для ТВ 43-80″ 2E «Кокбу» чорного кольору. Міцну конструкцію виготовлено зі сталі. Призначено для телевізорів діагоналлю 43-80″ і вагою до 50 кг. Зручний і надійний кронштейн сумісний із 200 × 200, 300 × 200, 300 × 300, 400 × 200, 400 × 300, 400 × 400, 600 × 400, 800 × 400. За допомогою системи прокладання кабелю, можна зібрати всі кабелі разом, організувавши порядок.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Максимальная нагрузка | 50 кг |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | з нахилом та поворотом |
| Максимальна діагональ | 80 " |
| Материал | cталь |
| Мінімальна діагональ | 43" |
| Особенности | система прокладки кабелів; рівень: ±3° |
| Поверхность | порошкове покриття |
| Назначение | кріплення телевізорів |
| Регулировка | нахил; поворот |
| Розміри ( ШхВхГ ) | 885 x 430 x 1015 |
| Сумісність із кріпленнями VESA | 200x200 мм; 300x200 мм; 300x300 мм; 400x200 мм; 400x300 мм; 400x400 мм; 600x400 мм; 800x400 мм |
| Тип | настінне кріплення |
Информация для заказа
- Цена: 2 577 ₴








