Плита Gorenje електрична склокерамічна, 71л, 60x60см, дисплей, програматор, нерж — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_GECS6C70XC_PR1
25 526 ₴
22 973 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Рівномірне пропікання – щоразу. Духовки OptiBake у плитах Gorenje відомі своєю інноваційною формою внутрішньої камери, яка стала їхньою візитною карткою. Склепінчаста форма HomeMade створена подібно до традиційної дров'яної печі і забезпечує більш ефективну циркуляцію повітря в порівнянні з іншими продуктами на ринку. Тепер оновлено форму HomeMade, і циркуляція повітря додатково покращилася завдяки новій конструкції нагрівальних елементів та новому розташуванню отворів подачі повітря. Це забезпечує однакову температуру по всьому простору духовки. Тепер страви більше не будуть підгорілими з одного боку і недоготовленими з іншого.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Страна производитель | Чехия |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 43.7 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Класс энергопотребления | A |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | варильна поверхня з духовкою |
| Высота | 85 см мм |
| Глубина | 60 см |
| Діаметр задньої лівої | 14.5 см |
| Діаметр задньої правої | 18 см |
| Діаметр передньої лівої | 21 см |
| Діаметр передньої правої | 14.5 см |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Комплектация | решітка; мілке емальоване деко; глибоке емальоване деко; дротяні спрямовувачі |
| Кількість Hi-Light конфорок | 4 |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість скла дверцят | 2 |
| Максимальна площа приготування | 1316 см² |
| Матеріал панелі керування | нержавіюча сталь |
| Можливості | Освітлення; динамічна система охолодження DC; MultiAir (оптимальна циркуляція гарячого повітря у духовці); ExtraSteam |
| Обсяг духовки | 71 л |
| Особенности | знімний склопакет; висувна шухляда; SilverMatte; SoftClose; унікальна форма HomeMade; електронний програматор IconLed; індикатор залишкового тепла |
| Потужність задньої лівої | 1.2 кВт |
| Потужність задньої правої | 1.8 кВт |
| Потужність передньої лівої | 2.2 кВт |
| Потужність передньої правої | 1.2 кВт |
| Мощность подключения | 9700 Вт |
| Рабочая поверхность | склокерамічна |
| Споживання електроенергії (класичний нагрів) | 0.94 кВтг |
| Споживання електроенергії в режимі очікування | 0.5 Вт |
| Тип | Электрическая |
| Тип очищення внутрішньої поверхні | чистка паром |
| Управление | ергономічні перемикачі |
| Ширина | 60 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 22 973 ₴











