



Духова шафа Beko електрична, 72л, A, конвекція, нержавіюча сталь — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_BBIE13100XC_PR1
11 606 ₴
10 445 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Стінки з самоочищенням. Економте свій час при догляді за духовою шафою з каталітичною задньою стінкою. Завдяки спеціальному покриттю стінки духовки, усі жирні плями, які потрапляють на неї швидко абсорбуються. А хімічна реакція розкладає жир на воду та вуглекислий газ, тому відсутня необхідність в очищенні такої стінки, що і полегшує догляд за духовою шафою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BEKO |
| Страна производитель | Турция |
| Класс энергопотребления | A |
| Цвет корпуса | Нержавеющая сталь |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 59.5 см мм |
| Высота для встраивания | 590 мм |
| Глубина | 56.7 см |
| Глибина для вбудовування | 550 мм |
| Дека в комплекті | глибоке деко; деко для випічки; стандартне деко |
| Духовка | електрична |
| Цвет | Черный |
| Цвет ручки | Нержавеющая сталь |
| Количество программ | 6 шт |
| Кількість скла дверцят | 2 шт |
| Матеріал панелі управління | скло |
| Напряжение | 220 В В |
| Объем | 72 л мл |
| Покриття внутрішньої камери | емаль |
| Мощность подключения | 2.4 кВт |
| Решітки в комплекті | 1 шт. |
| Тип | Встраиваемая |
| Тип очищення внутрішньої поверхні | традиційна |
| Управление | Механическое |
| Ширина | 59.4 см мм |
| Ширина для вбудовування | 560 мм |
Информация для заказа
- Цена: 10 445 ₴



