


Інтерфейсний модуль Danfoss Ally Gateway, бездротовий, Zigbee, 230В — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_014G2400_PR1
8 518 ₴
7 666 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Функція попереднього нагріву використовується для забезпечення необхідної температури у заданий час. Активація функції попереднього нагріву забезпечує нагрівання відповідно до наступного запрограмованого значення у режимі «Вдома».
- Програмне забезпечення модуля Danfoss Ally™ Gateway автоматично оновлюється через інтернет.
Кількість одиниць відповідного обладнання у одній системі не повинна перевищувати наступне:
- Інтерфейсний модуль Danfoss Ally™ Gateway 014G2400 - 1 од.
- Радіаторний термостат Danfoss Ally™ 014G2420 - 32 од.
- Майстер-контролер Danfoss Icon™ 088U1141 або 088U1142 - 3 од.
- Повторювач сигналу Danfoss Zigbee 088U1131 - >10 од.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Danfoss |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 95 мм |
| Длина | 23 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Діапазон передачі даних | до 30 |
| Питание | Блок живлення; Адаптер |
| Материал корпуса | Пластик |
| Потребляемая мощность | 5 Вт при работе |
| Температура навколишнього середовища | -10 ... +55 |
| Тип | інтерфейсний модуль |
Информация для заказа
- Цена: 7 666 ₴



