Витяжка Cata похила, 90см, 1000м.куб/год, Ceres 900 xgbk, чорний — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_02059200_PR1
13 650 ₴
12 285 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
CATA досягла лідируючих позицій на ринку внутрішнього видобутку завдяки великій здатності до інновацій та здатності передбачати потреби ринку. Широкий асортимент продукції включає витяжки, витяжки та декоративні ковпаки, електроопалювальні, вентиляційні та сушильні прилади. Штаб-квартира компанії знаходиться в провінції Барселона і постійно розширюється на міжнародному ринку. За останні роки компанія відчула значне зростання як на іспанському, так і на міжнародному ринках завдяки відмінній якості та високому рівню конкурентоспроможності всієї продукції.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CATA |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатор забруднення фільтрів | Да |
| Висота (макс.) | 116.5 см |
| Висота (мін.) | 85 см |
| Глубина | 30.3 см |
| Дополнительно | проста в установці система; мін. відстань по висоті до варильної поверхні; регулювання інтенсивності освітлення |
| Диаметр выходного отверстия | 150 мм |
| Клас гідродинамічної ефективності | D |
| Класс энергопотребления | C |
| Клас ефективності освітлення | B |
| Клас ефективності фільтрації жирів | D |
| Цвет | Черный |
| Максимальный уровень шума | 63 дБ |
| Мінімальний рівень шуму | 53 дБ |
| Напряжение | 220-240 В В |
| Освещение | EcoLed |
| Мощность | 147 Вт Вт |
| Потік повітря за максимальної швидкості | 560 м³/год |
| Потік повітря за мінімальної швидкості | 280 м³/год |
| Производительность | 1000 м³/год |
| Таймер виключення | Да |
| Тип вытяжки | похила |
| Давление | 200 Па |
| Фильтр | антижировий |
| Ширина | 90 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 12 285 ₴



