Випрямляч Remington Botanicals, >300Вт, темп.режимів-10, 150-230С, дисплей, кераміка, сіро-зелений — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_S5860_PR1
2 106 ₴
1 895 ₴
УДОСКОНАЛЕНІ ПЛАСТИНИ З КЕРАМІЧНИМ ПОКРИТТЯМ
Мікрокондиціонер, збагачений екстрактом алое вера, жожоба і троянди, вливається в пластини з керамічним покриттям для створення красивого, гладкого, блискучого волосся, яку б укладали.
ТЕМПЕРАТУРНИЙ РЕЖИМ BOTANICARE
Ми ввели температурний режим BotaniCare, який допомагає захистити ваше волосся, даючи вам можливість укладання при нижчій температурі 185°C для меншого пошкодження. У той же час, волосся отримує блискучу і гладку поверхню.
ІОННЕ КОНДИЦІОНУВАННЯ
Попрощайтеся з пухнастістю. Функція іонного кондиціонування розподіляє мільйони іонів для боротьби зі статичною електрикою і допомагає досягти гладкого та блискучого укладання.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Remington |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Безопасность | автоматичне вимикання |
| Длина шнура | 3 м |
| Дополнительно | іонізація; РК-дисплей |
| Питание | від мережі |
| Цвет | Оливковый |
| Комплектация | Випрямляч для волосся |
| Кіл-ть температурних режимів | 10 |
| Максимальная температура нагрева | 230 °C |
| Минимальная температура нагрева | 150 °C |
| Особенности | іонізація; плаваючі пластини; з терморегулятором |
| Покрытие нагревательного элемента | кераміка |
| Назначение | для гладкої зачіски; для спіральних (вертикальних) локонів; для природної хвилі; для горизонтальних локонів |
| Режими | створення гладкої зачіски; фіксації температури; блокування пластин |
| Розмір пластини | 110 мм |
| Серия | Botanicals |
| Тип устройства | щипці-випрямляч |
- Цена: 1 895 ₴










