Варильна поверхня Electrolux газова на склі, 60см, чавун, чорний — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_KGG6437K_PR1
13 350 ₴
12 015 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Швидкісна конфорка цієї газової варильної поверхні від Electrolux розроблена для швидкого досягнення дна каструль і сковорідок, забезпечуючи швидше та потужніше нагрівання, при цьому заощаджуючи до 20% на енергії. Потужне нагрівання для повнішого смаку. Пальник «мульти-корона» конфорки вок 4k розроблений для забезпечення більш потужного полум'я, надаючи додаткової потужності для готування справжніх страв азіатської кухні. Елегантність без зусиль. Скляну поверхню варильної панелі легко витирати, підтримуючи охайний та чистий вигляд кухні. Точне регулювання полум'я. Повністю контролюйте варильну поверхню завдяки чутливим газовим кранам. Вони допомагають легко регулювати рівень полум'я, щоб завжди готувати з потрібним рівнем нагрівання. Безпека без роздумів. Газова варильна поверхня оснащена автоматичною функцією безпеки, яка вимикає газ у випадку раптового згасання полум'я.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Electrolux |
| Страна производитель | Италия |
| Цвет | Черный |
| Тип | Газовая |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Безопасность | газ - контроль |
| Габарити | 59х52 |
| Грати конфорок | чавунні |
| Довжина межевого дроту | 1.1 м |
| Задня ліва | 80 мм |
| Задня права | 80 мм |
| Количество газовых конфорок | 4 шт |
| Кількість конфорок | 4 шт |
| Напряжение | 220-240 В В |
| Особенности | електрозапалювання; тримачі посуду; набір для переведення на інший тип газу |
| Передня ліва | 128 мм |
| Передня права | 65 мм |
| Пристрій | варильна поверхня |
| Рабочая поверхность | загартоване скло |
| Розміри для вбудовування | 560х520 |
| Тип поверхности | газова |
| Управление | поворотні перемикачі |
Информация для заказа
- Цена: 12 015 ₴











