Варильна поверхня Electrolux індукційна, 60см, чорний — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_EIB60420CK_PR1
12 453 ₴
11 208 ₴
Функція додаткової потужності. Швидке кип’ятіння води. Швидке нагрівання сковорідки.
Функція додаткової потужності забезпечує швидке кип’ятіння води й нагрівання сковороди. Витрачайте менше часу на приготування, натомість насолоджуйтеся смачними стравами.
Блокування налаштувань готування
Функція блокування нашої варильної панелі означає, що ваші налаштування готування залишаться без змін, навіть при випадковому торканні варильної панелі будь-ким — навіть дітьми. Вона також дозволяє прибрати воду, що википіла чи інші забруднення, не впливаючи на процес готування.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Electrolux |
| Страна производитель | Румыния |
| Цвет | Черный |
| Тип | Индукционная |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Безопасность | захист від дітей; індикатор залишкового тепла; функція блокування клавіш |
| Габарити | 59х52 |
| Довжина межевого дроту | 1.5 м |
| Задня ліва | 145 мм |
| Задня права | 180 мм |
| Кількість конфорок | 4 шт |
| Количество индукционных конфорок | 4 шт |
| Напряжение | 220-240 В В |
| Особенности | положення панелі управління: спереду праворуч; підсвічені елементи керування; легка установка завдяки системі фіксаторів; індукційні конфорки з функцією швидкого нагрівання; виявлення каструль |
| Передня ліва | 210 мм |
| Передня права | 145 мм |
| Пристрій | варильна поверхня |
| Розміри для вбудовування | 560х490 |
| Тип поверхности | індукційна |
| Управление | Сенсорное |
- Цена: 11 208 ₴











