Гриль Russell Hobbs барбекю Indoor Outdoor 2400Вт, темп. режимів-5, діаметр- 43.5см, з`ємні пластини, метал, чорний — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_22460-56_PR1
8 401 ₴
7 561 ₴
Трансформується для використання вдома та на вулиці
У комплекті цього грилю є спеціальний знімний лоток, який можна прикріпити до гриля в саду або розмістити під грилем на стільці. Ніжка розкладається на частини, що дозволяє легко її зберігати і швидко збирати, коли це потрібно.
Ідеально, якщо у вас небагато місця або хочете його використовувати для кемпінгу.
Система виведення зайвого жиру
Грилі George Foreman виводять зайвий жир зі страв, які ви готуєте. Жир стікає з каналів та потрапляє у спеціальний інтегрований лоток. А пластини гриля також знімні, що значно спрощує їх чищення.
Налаштування температури
Можливість регулювання температури означає, що ви можете встановити потрібну температуру — нижче для риби або для сиру халумі, вище для стейків с хрусткою скоринкою. На кришці знаходиться шкала температури нагріву, завдяки якій ви зможете контролювати приготування їжі, не піднімаючи кришку.
Антипригарне покриття легко мити
Ніхто не любить мити гриль після вечірки. З антипригарним покриттям, можна уникнути додавання масла або олії, а після використання можна просто протерти, роблячи процес очищення швидким і легким.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Russell Hobbs |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры гриля | |
| Вес | 6.63 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Oснащення | Піддон для жиру; Знімні пластини |
| Откидная крышка | Да |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 50.4х30.2х29.1 |
| Діаметр поверхні для смаження | 43.45 см |
| К-ть температурних режимів | 5 |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | електрогриль |
| Нагревательный элемент | електричний ТЕН |
| Мощность | 2400 Вт Вт |
| Термостат | 140-210 °С |
| Тип | електрошашличниця; електрогриль |
| Управление | Механическое |
| Функции | Регулювання температури; антипригарне покриття пластин; ручка для переміщення |
- Цена: 7 561 ₴











