

Дозатор для мийних засобів Franke Comfort, 350мл, чорний матовий — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_112.0652.763_PR1
2 008 ₴
1 807 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дозатор миючого засобу призначений для оптимального дозування рідкого мила. Прилад встановлюється у змішувача в кутку мийки або на стільницю. Він складається з дозуючого пристрою, який фіксується на поверхні мийки або стільниці, та пластикової колби об'ємом 250-350 мл, що знаходиться під миттям.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Franke |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 315 см мм |
| Дизайн | сучасний |
| Комплектация | дозатор |
| Материал | Пластмасса |
| Монтажний отвір | 25 мм |
| Объем | 350 мл мл |
| Поверхность | Матовая |
| Серия | Comfort |
| Тип | Дозатор |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина | 89 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 807 ₴



