

Витяжка Franke вбудовувана, 52см, 1035м.куб/год, FBFE XS A52, нерж — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_305.0665.359_PR1
18 330 ₴
16 497 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ОСОБЛИВОСТІ
- Периметральне втягування
- Монтаж на відстані від 450 мм від електричної та 650 мм від газової варильної поверхні
- Елегантна декоративна панель з нержавіючої сталі, що приховує фільтри
- Сучасний мінімалістичний дизайн
- Електронне управління
- Інтенсивний режим з автоматичним поверненням на попередню швидкість через 6 хвилин
- Клас енергоспоживання В
- Економне освітлення LED стрічка
- Діаметр виходу Ø 150 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Franke |
| Тип вытяжки | Встраиваемая |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр выходного отверстия | 150 мм |
| К- ть швидкостей | 3 |
| Класс энергопотребления | B |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Освещение | світлодіодне |
| Мощность | 240 Вт Вт |
| Производительность | 1035 м³/год |
| Тип монтажа | повновбудована |
| Давление | 540 Па |
| Управление | електронне |
| Фильтр | алюмінієвий |
| Ширина | 52 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 16 497 ₴



