Плита Gorenje газова, 70л, 50x60см, чавун, нерж — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_GG5A11XF_PR1
19 118 ₴
17 206 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Духовки OptiBake у плитах Gorenje відомі своєю інноваційною формою внутрішньої камери, яка стала їхньою візитною карткою. Склепінчаста форма HomeMade створена подібно до традиційної дров'яної печі і забезпечує більш ефективну циркуляцію повітря в порівнянні з іншими продуктами на ринку. Циркуляція повітря додатково покращилася завдяки новій конструкції нагрівальних елементів та новому розташуванню отворів подачі повітря. Це забезпечує однакову температуру по всьому простору духовки. Тепер страви більше не будуть підгорілими з одного боку і недоготовленими з іншого.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Страна производитель | Чехия |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 36.5 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Класс энергопотребления | A |
| Характеристики варочной поверхности | |
| Количество газовых конфорок | 4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | варильна поверхня з духовкою |
| Высота | 85 см мм |
| Глубина | 59.4 см |
| Грати конфорок | чавунні |
| Діаметр задньої лівої | 7.4 см |
| Діаметр задньої правої | 7.7 см |
| Діаметр передньої лівої | 5.4 см |
| Діаметр передньої правої | 9.9 см |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Комплектация | решітка; мілке емальоване деко; глибоке емальоване деко; форсунки для скрапленого газу G30/30; рельєфні спрямовуючі |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість скла дверцят | 2 |
| Максимальна площа приготування | 1260 см² |
| Обсяг духовки | 70 л |
| Особенности | термостат; Захист від перегрівання; газконтроль; висувна шухляда; SilverMatte; решіток:; унікальна форма HomeMade; освітлення духовки; електропідпал однією рукою |
| Потужність задньої лівої | 1.9 кВт |
| Потужність задньої правої | 1.9 кВт |
| Потужність передньої лівої | 1 кВт |
| Потужність передньої правої | 3 кВт |
| Мощность подключения | 27 Вт |
| Тип газа | G20/20 природній газ |
| Управление | ергономічні перемикачі |
| Ширина | 50 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 17 206 ₴











