Холодильник з нижн. мороз. камерою Gorenje, 185х60х60см, 2 двері,203(99)л, А++, Total NF, Зона св-ті, Зовн. Диспл, нерж — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_NRK6192AXL4_PR1
29 125 ₴
26 212 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Одна з найкращих систем охолодження на ринку, встановлена в морозильній камері, запобігає накопиченню льоду та інею, що дозволяє знизити енергоспоживання. В результаті ємність сховища використовується оптимально, а розморожування та очищення внутрішньої частини більше не потрібні. Пакети або шматочки заморожених продуктів не прилипатимуть один до одного, завдяки чому продукти в морозильній камері залишаться чистими та акуратними. IonAir створює всередині приладу негативно заряджені іони, які завдяки системі MultiFlow 360 ° рівномірно розподіляються по всій холодильній камері. Збагачене цими аніонами повітря зберігає смак і усуває неприємні запахи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Сербия |
| Класс энергопотребления | A++ |
| Количество компрессоров | 1 |
| Объем морозильной камеры | 99 л |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 59 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Мощность замораживания | 12 кг/сутки |
| Уровень шума | 38 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Cтрум | 10 А |
| Высота | 185 см мм |
| Глубина | 60 см |
| Клімат клас | ST; T; N; SN |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Количество дверей | 2 дверей |
| Количество полок в морозильной камере | 3 |
| Кількість полиць в холодильній камері | 4 |
| Кількість полиць на дверцях | 2 |
| Кількість секцій в морозильній камері | 3 |
| Обсяг холодильної камери | 203 л |
| Полиця для пляшок | Да |
| Приєднувальна потужність | 70 Вт |
| Розташування внутрішнього освітлення | у стелі |
| Розташування дисплея | зовнішній |
| Расположение морозильной камеры | знизу |
| Система розморожування | Total No Frost |
| Потребление электроэнергии | 240 кВт/рік |
| Тип | холодильник з морозильником |
| Тип дверей | матеріал коламінована сталь |
| Тип освещения | LED |
| Время сохранения холода | 17 г |
| Ширина | 60 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 26 212 ₴











