Випрямляч Remington Shea Soft, >300Вт, темп.режимів-5, 150-230С, кераміка, біло-золотий — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_S4740_PR1
1 880 ₴
1 692 ₴
Особливості
ВИПРЯМЛЯЧ Shea
Чудове волосся починається з гладкого зовнішнього вигляду та природної м'якості. М'який випрямляч Remington Shea створений для того, щоб любити волосся так само сильно, як себе. Пластини з покращеним керамічним покриттям і розкішними мікрокондиціонерами, збагаченими маслом ши, зроблять волосся м'яким і гладким.
Завдяки 5 температурним режимам він забезпечує чудові результати укладання для будь-якого типу волосся. А оскільки він дуже швидко нагрівається всього за 15 секунд, чудовий стиль знаходиться лише за кілька кроків.
ВДОСКОНАЛЕНІ ПЛАСТИНИ З КЕРАМІЧНИМ ПОКРИТТЯМ І МІКРОКОНДИЦІОНЕРАМИ, ЗБАГАЧЕНИМИ ОЛІЄЮ
Насолоджуйтесь чудовими м'якими результатами з випрямлячем Shea Soft. Пластини з удосконаленим керамічним покриттям вивільняють на волосся розкішні мікро кондиціонери, збагачені олією ши, створюючи бажаний стиль і сприяючи наданню природного блиску вашому волоссю.
СВЕРХШВИДКИЙ НАГРІВ
Коли справа доходить до підготовки, не витрачайте часу задарма - так що при правильному виборі часу випрямляч Shea Soft Straightener буде готовий до використання вже через 15 секунд.
ЦИФРОВИЙ КОНТРОЛЬ ТЕМПЕРАТУРИ
М'який випрямляч Shea має температуру для всіх типів волосся, тому можете адаптувати температуру до свого волосся. Використовуйте цифрові регулятори температури, щоб вибрати одну з 5 настройок температури від 150°C до 230°C. Якщо більш тонке волосся, яке добре реагує на нижчу температуру. Якщо у густіше волосся, яким потрібно трохи більше, можете вибрати оптимальну температуру.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Remington |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Безопасность | автоматичне вимикання; захист від перегрівання; термоізольований наконечник |
| Вес | 337 г |
| Габарити (ШхДхГ) | 3.7х27.4х3.5 |
| Длина шнура | 1.8 м |
| Дополнительно | дисплей; автоматичний вибір напруги; шарнірний шнур живлення; фіксатор для складання |
| Питание | від мережі |
| Цвет | білий з золотистим |
| Комплектация | Інструкція; Гарантійний талон; щипці ; чохол для щипців |
| Кіл-ть температурних режимів | 5 |
| Максимальная температура нагрева | 230 °C |
| Материал | Пластик |
| Минимальная температура нагрева | 150 °C |
| Особенности | іонізація; мікрокондиціонери з олією ши |
| Покрытие нагревательного элемента | кераміка |
| Мощность | 300 Вт Вт |
| Режими | горизонтальні локони; створення гладкої зачіски; спіральні локони; природна хвиля |
| Розмір пластини | 110 мм |
| Серия | Shea Soft |
| Тип устройства | щипці-випрямляч |
| Час нагріву до потрібної температури | 15 сек |
- Цена: 1 692 ₴











