
Витяжка Faber телескоп, 60см, 518м.куб/год, Flexa Ng Glass W A60, білий — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_315.0635.107_PR1
5 284 ₴
4 756 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ОСОБЛИВОСТІ
Продуктивність в режимі вільного відведення повітря - це умовне розрахункове значення продуктивності мотору витяжки на максимальній або інтенсивній швидкості поза корпусом витяжки. Така продуктивність відображає теоретичний потенціал приладу, проте відсутній стандарт, який регламентує методику вимірювання такої продуктивності, тому вона є розрахунковою, а не виміряною лабораторним методом.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Faber |
| Страна производитель | Турция |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительно | жировий фільтр можна мити в посудомийній машині |
| Диаметр выходного отверстия | 150 мм |
| К- ть швидкостей | 3 |
| Класс энергопотребления | D |
| Цвет | Белый |
| Максимальная производительность | 518 м³/год л/ч |
| Максимальный уровень шума | 67 дБ |
| Напряжение | 220-240 В В |
| Освещение | LED |
| Мощность | 125 Вт Вт |
| Производительность | 310 м³/год |
| Тип вытяжки | телескопічна |
| Давление | 260 Па |
| Управление | електромеханічний слайдер |
| Ширина | 60 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 756 ₴



