Піч електрична ARDESTO, 48л, 1700Вт, механіч., рожен, чорний — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_MEO-N48RB_PR1
3 752 ₴
3 377 ₴
Особливості
- Потужність 1 700 Вт
- Об’єм 48 л
- Температурний діапазон 50-320 °C
- Таймер 90 хв
- Три режими приготування
- Індикація закінчення процесу приготування
- Внутрішнє освітлення
- Подвійні дверцята із загартованого скла
- Покращена термоізоляція
- Емальоване внутрішнє покриття
- Хромовані нагрівальні елементи
- Двошарова задня стінка
- У комплекті: рожен, решітка для гриля, кругле й прямокутне деко.
Завдяки широкому температурному діапазону – від 50 до 320 °C – можна точно регулювати тепловий режим для приготування найрізноманітніших страв. Пічку оснащено вбудованим таймером на 90 хвилин, який допомагає контролювати час готування й автоматично вимикає пристрій після його закінчення.У комплекті надається рожен, із яким можна готувати смачне м’ясо із золотистою скоринкою, а ще прямокутне й кругле дека, решітка для гриля.
Подвійні дверцята із загартованого скла не тільки гарантують естетичний вигляд, але й покращують термоізоляцію. Внутрішнє освітлення дає змогу спостерігати за процесом готування, не відчиняючи дверцята, тоді як емальоване внутрішнє покриття камери полегшує очищення після використання. Хромовані нагрівальні елементи забезпечують ефективний розподіл тепла всередині, завдяки чому страви будуть приготовані рівномірно.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Страна производитель | Турция |
| Количество режимов приготовления | 3 |
| Объем | 48 л |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Внутреннее покрытие | эмаль |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 30.5(33) х 57 х 43.1(44.6) |
| Дополнительно | подвійні дверцята із загартованого скла; хромований нагрівальний елемент; двошарова задня стінка |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | деко; решітка; рожен |
| Конструкция | незалежна |
| Максимальная температура | 320 °C |
| Напряжение | 220 В В |
| Освещение | Да |
| Мощность | 1700 Вт Вт |
| Таймер | 90 хв |
| Термоизоляция | Да |
| Управление | поворотні перемикачі |
| Функции | індикація закінчення процесу приготування |
- Цена: 3 377 ₴












