Піч електрична ARDESTO, 52л, 1700Вт, механіч., конвенція, подвійне скло, білий — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_MEO-N52CW_PR1
4 477 ₴
4 029 ₴
Особливості
- Потужність 1 700 Вт
- Об’єм 52 л
- Температурний діапазон 50-320 °C
- Таймер 90 хв
- Чотири режими приготування
- Конвекція
- Індикація закінчення процесу приготування
- Внутрішнє освітлення
- Подвійні дверцята із загартованого скла
- Покращена термоізоляція
- Емальоване внутрішнє покриття
- Хромовані нагрівальні елементи
- У комплекті: прямокутне й кругле деко, решітка для гриля
Завдяки широкому температурному діапазону – від 50 до 320 °C – можна точно регулювати тепловий режим для приготування найрізноманітніших страв. Пічку оснащено вбудованим таймером на 90 хвилин, який допомагає контролювати час готування й автоматично вимикає пристрій після його закінчення.
ARDESTO MEO-N52CW надає ще більше можливостей для створення кулінарних шедеврів завдяки функції конвекції, що забезпечує рівномірний розподіл тепла всередині, нагрівальні елементи – хромовані. У комплекті надається прямокутне й кругле дека, решітка для гриля.
Подвійні дверцята із загартованого скла не тільки забезпечують естетичний вигляд, але й покращують термоізоляцію. Внутрішнє освітлення дає змогу спостерігати за процесом готування, не відчиняючи дверцята, тоді як емальоване внутрішнє покриття камери полегшує очищення після використання.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Страна производитель | Турция |
| Количество режимов приготовления | 4 |
| Объем | 52 л |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Внутреннее покрытие | эмаль |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 30.5(33) х 57 х 43.6(49.8) |
| Дополнительно | подвійні дверцята із загартованого скла; хромований нагрівальний елемент |
| Цвет | Белый |
| Комплектация | деко; решітка |
| Конструкция | незалежна |
| Максимальная температура | 320 °C |
| Напряжение | 220 В В |
| Освещение | Да |
| Мощность | 1700 Вт Вт |
| Таймер | 90 хв |
| Термоизоляция | Да |
| Управление | поворотні перемикачі |
| Функции | конвекція; індикація закінчення процесу приготування |
- Цена: 4 029 ₴












