Варильна поверхня Electrolux газова, 60см, чавун, нерж — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_KGS6426SX_PR1
10 772 ₴
9 695 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Точне регулювання полум'я
Повністю контролюйте варильну поверхню завдяки чутливим газовим кранам. Вони допомагають легко регулювати рівень полум'я, аби готувати з потрібним рівнем нагрівання.
Безпека на першому місці
Функція Gas Safety забезпечить безпеку на кухні. Вона автоматично вимикає газ у випадку згасання полум'я на варильній поверхні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Electrolux |
| Страна производитель | Италия |
| Тип | Газовая |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Безопасность | газ - контроль |
| Габарити | 59.5х51 |
| Грати конфорок | чавунні |
| Довжина межевого дроту | 1.1 м |
| Задня ліва | 70 мм |
| Задня права | 70 мм |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Количество газовых конфорок | 4 шт |
| Кількість конфорок | 4 шт |
| Напряжение | 220-240 В В |
| Особенности | положення панелі управління: спереду праворуч; інтегрований електричний підпал; тримачі посуду; набір для переведення на інший тип газу |
| Передня ліва | 100 мм |
| Передня права | 54 мм |
| Пристрій | варильна поверхня |
| Розміри для вбудовування | 560х480 |
| Тип поверхности | газова |
| Управление | ручки управління |
Информация для заказа
- Цена: 9 695 ₴











