
Мийка кухонна Deante Magnetic, граніт, квадрат, без крила, 560х500х219мм, чаша - 1, врізна, антрацит — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_ZRM_T103_PR1
9 017 ₴
8 115 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Deante Magnetic - це сучасна та функціональна мийка, яка призначена для встановлення на кухонний робочий стіл. Мийка кухонна Deante Magnetic має простору однокамерну конструкцію з глибоким боулом, що забезпечує достатньо місця для миття посуду будь-якого розміру. Вона легко чиститься і довгий час зберігає свій оригінальний вигляд.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Deante |
| Страна производитель | Польша |
| Тип поверхности | Матовая |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Глибина раковини | 205 мм |
| Довжина вирізу | 540 мм |
| Колекція | MAGNETIC |
| Цвет | Антрацит |
| Комплектация | сифон |
| Матеріал корпуса | граніт |
| Мінімальна ширина шафи (бази) | 600 мм |
| Основних чаш | 1 шт |
| Розміри мийки | 500 x 560 x 219 |
| Тип монтажа | врізна |
| Форма | Квадратная |
| Ширина вирізу | 480 мм |
Информация для заказа
- Цена: 8 115 ₴



