



Прально-сушильна машина Beko фронтальна, 10(7)кг, 1400, А, 60см, дисплей, інвертор, пара, HomeWhiz, білий — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_B5DFT510457WPB_PR1
26 317 ₴
23 685 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Прання та сушіння не завжди корисні для одягу. Саме тому вигнуте скло дверцят у системі AquaWave і лопатки спеціальної конструкції, що переміщують білизну хвильовими рухами всередині барабана, роблять процеси прання та сушіння менш шкідливими для одягу й більш ефективними. Програма DrumClean+ на базі технології AirTherapy забезпечує додаткову циркуляцію теплого повітря для усунення будь-яких запахів і глибокого очищення барабана. Залишилася лише година до важливої зустрічі або першого побачення, а необхідний одяг брудний? Цього часу вистачить, щоб випрати та висушити 1 кілограм білизни за допомогою програми Wash&Wear. Потрібний одяг буде готовий до надягання лише за годину.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BEKO |
| Страна производитель | Турция |
| Класс отжима | A |
| Класс энергопотребления | E |
| Класс стирки | A |
| Тип двигателя | Инверторный |
| Тип загрузки | Фронтальная |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Количество программ стирки | 15 |
| Уровень шума при стирке | 57 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатор блокування дверцят | Да |
| Хлопок | Да |
| Дисплей | Да |
| Додаткові опції | замочування; захист від протікання; Швидке прання+; Блокування; Антизминання+; очищення барабану + |
| Завантаження білизни для прання | 10 кг |
| Завантаження білизни для сушіння | 7 кг |
| Цвет | Белый |
| Колір дверцята | чорний; сріблястий |
| Кут відкриття дверей | 170 º |
| Матеріал барабану | нержавіюча сталь |
| Номинальное напряжение | 230 В |
| Об'єм барабана | 65 л |
| Программы | Синтетика; Злив + Віджим; Полоскання; Wash & Wear; Експрес щоденна; Еко 40-60; Завантажувана програма; Hygiene+Wash&Dry (Гігієнічна+ Випери та Висуши); Hygine Air Refresh; Вовна/Ручне прання; Сорочки; Вовна сушка; Синтетика сушка; 7 кг випери та висуши |
| Уровень шума при отжиме | 77 дБ |
| Рівень шуму при сушінні | 64 Дб |
| Річне споживання води | 15600 л |
| Річне споживання електроенергії | 1088 кВт*рік |
| Потребление электроэнергии | 5.44 кВт/ год |
| Тип | прально-сушильна |
| Тип барабана | AquaWave |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1400 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 23 685 ₴



