
Мийка кухонна Deante Magnetic, граніт, прямокут., с крылом, 640х500х219мм, чаша - 1, врізна, антрацит — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_ZRM_T11A_PR1
9 746 ₴
8 771 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Deante Magnetic - це стильна та практична мийка, виготовлена з граніту, що забезпечує високу міцність, довговічність і стійкість до подряпин та ударів. Вона має прямокутну форму і оснащена додатковим крилом.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Deante |
| Страна производитель | Польша |
| Тип поверхности | Матовая |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Глибина раковини | 205 мм |
| Довжина вирізу | 620 мм |
| Колекція | MAGNETIC |
| Цвет | Антрацит |
| Матеріал корпуса | граніт |
| Мінімальна ширина шафи (бази) | 500 мм |
| Основних чаш | 1 шт |
| Розміри мийки | 500 x 640 x 219 |
| Сушка посуду (крило) | Да |
| Тип монтажа | врізна |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина вирізу | 480 мм |
Информация для заказа
- Цена: 8 771 ₴



