



Змішувач для кухні Deante Aster, довж.виливу - 206мм, поворотний, 1+фільтр, чорний-мідь — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_BCA_B64M_PR1
6 334 ₴
5 701 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Додаткові функції:
Шланг 1/4 " для підключення фільтра довжиною 100 см і швидкороз'ємна муфта в комплекті
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Deante |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Количество монтажных отверстий | 1 |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Версія | з одним зливом |
| Вид змішувача | одноважельний |
| Довжина виступу гусака | 206 мм |
| Довжина з'єднувальних шлангів | 500 мм |
| Діаметр картриджа | 35 мм |
| З'єднувальна різьба | M10 |
| Картридж | керамічний |
| Клас витрати води | Z |
| Клас шуму | II |
| Колекція | Aster |
| Максимальный расход воды | 9 л |
| Монтажна різьба | 3/8 '' |
| Назначение | для кухонної мийки |
| Розмір аератора | M24 |
| Способ монтажа | на горизонтальну поверхню; на мийку |
| Тип | змішувач |
| Тип зливу | поворотний злив |
Информация для заказа
- Цена: 5 701 ₴



