


Мийка кухонна Deante Zorba, граніт, квадрат, без крила, 440х440х184мм, чаша - 1, накладна, металічний сірий — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_ZQZ_S103_PR1
6 837 ₴
6 153 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Гранітна мийка Zorba – надзвичайно міцна та стильна модель. Вона має одну камеру та автоматичну заглушку в комплекті. Ідеально підходить для невеликих кухонь як класичних, так і сучасних. Крім того, в комплекті є сифон Space-Saver, завдяки якому ви заощадите багато місця у шафі для відер для поділу сміття або засобів для чищення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Deante |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Серый |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Глибина раковини | 170 мм |
| Довжина вирізу | 420 мм |
| Диаметр сливного отверстия | 88.9 мм |
| Колекція | ZORBA |
| Комплектация | кухонна мийка |
| Країна виробництва | Польща |
| Матеріал корпуса | граніт |
| Мінімальна ширина шафи (бази) | 450 мм |
| Основних чаш | 1 шт |
| Особенности | без крила; гідрофобні властивості відштовхують молекули води; удароміцність |
| Поверхня мийки | матова |
| Розміри мийки | 440х440х184 |
| Розташування чаші | по центру |
| Тип монтажа | врізна |
| Форма | Квадратная |
| Ширина вирізу | 420 мм |
Информация для заказа
- Цена: 6 153 ₴



