
Кухонна мийка Franke Maris, нержавіюча сталь. сталь, квадрат, без крила, 440х440х180, чаша-1, монтаж під стільницю, MRX 110-40,
- Готово к отправке
- Код: ERC_122.0598.646_PR1
10 296 ₴
9 266 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мийки з нержавіючої сталі легкі у догляді та чищенні. Переваги мийок із нержавіючої сталі: довговічність, зносостійкість, стійкість до ультрафіолетового випромінювання, стійкість до фарбування. Мийки відповідають Європейській нормі. Монтаж миття здійснюється під стільницю. Це найзручніший в експлуатації метод монтажу. Вимагає спеціальних умінь та навичок.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Franke |
| Страна производитель | Швейцария |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Глибина раковини | 180 мм |
| Диаметр сливного отверстия | 88.9 мм |
| Колекція | Maris |
| Комплектация | вентиль 3½"; сифон; кухонна мийка; перелив; ущільнююча стрічка; кріплення |
| Країна виробництва | Швейцарія |
| Матеріал корпуса | нержавіюча сталь |
| Мінімальна ширина шафи (бази) | 500 мм |
| Основних чаш | 1 шт |
| Поверхня мийки | полірована |
| Розміри мийки | 440х440х180 |
| Розташування чаші | по центру |
| Тип монтажа | під стільницею |
| Форма | Квадратная |
Информация для заказа
- Цена: 9 266 ₴



