
Кухонна мийка Franke Maris, фраграніт, прямокутна, без крила, 780х500х200, чаша-2, накладна, MRG 651-78, чорний матовий — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_114.0631.461_PR1
11 298 ₴
10 168 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Врізна оборотна кухонна мийка Franke Maris MRG 651-78 (114.0631.461) чорний матовий з фраграніту з двома чашами і крилом.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Franke |
| Страна производитель | Словакия |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина вирізу | 480 мм |
| Колекція | Maris |
| Комплектация | вентиль 3½"; сифон; перелив; кріплення |
| Мінімальна ширина шафи (бази) | 600 мм |
| Основних чаш | 2 шт |
| Розміри малої чаші (ДхШхГ) | 305x160x130 |
| Розміри мийки | 780x500 |
| Розміри основної чаші (ДхШхГ) | 425x350x200 |
| Сушка посуду (крило) | Да |
| Тип монтажа | врізна |
| Тип поверхности | фраграніт |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина вирізу | 760 мм |
Информация для заказа
- Цена: 10 168 ₴



