Варильна поверхня Electrolux комбінована (2 газ + 2 склокерам.), 60см, чавун, чорний — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_EGE6172NOK_PR1
19 855 ₴
17 870 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ОСОБЛИВОСТІ
Автоматичне запалювання конфорок дозволяє починати процес готування без затримок
Завдяки розумному поєднанню керування подачею та запалення газу в одній ручці, що функціонує за принципом "натисни і поверни", можна миттєво запалити конфорку цієї варильної поверхні, і відразу розпочати готувати.
Практичне рішення, яке позбавляє користувачів хвилювань
Якщо полум’я у цій газовій конфорці випадково згасне, ця інноваційна технологія виявить це та автоматично припинить подачу газу.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Electrolux |
| Страна производитель | Италия |
| Цвет | Черный |
| Тип | Комбинированная |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Безопасность | газ - контроль |
| Габарити | 58х51 |
| Грати конфорок | чавунні |
| Довжина межевого дроту | 1.1 м |
| Задня ліва | 70 мм |
| Задня права | 180 мм |
| Кількість конфорок | 4 шт |
| Напряжение | 230 В В |
| Особенности | макс. потужність:; інтегрований електричний підпал; набір для переведення на інший тип газу |
| Передня ліва | 100 мм |
| Передня права | 145 мм |
| Пристрій | варильна поверхня |
| Рабочая поверхность | склокераміка + газ на склі |
| Розміри для вбудовування | 550х470 |
| Тип поверхности | комбінована |
| Управление | ручки управління |
Информация для заказа
- Цена: 17 870 ₴









