Духова шафа Gorenje електрична, 77л, A, нерж — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_BOSB6737E06X_PR1
17 800 ₴
16 020 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Електричні духові шафи Gorenje відомі своєю інноваційною округлою камерою, яка вже багато років відрізняє їх від інших духовок. Форма камери духовки HomeMade створена за мотивами традиційної дров’яної печі та забезпечує кращу циркуляцію повітря, що дозволяє досягати бездоганних результатів випікання. Нещодавно форма HomeMade отримала новий дизайн, а потік повітря було покращено завдяки оновленій конструкції нагрівача й оптимальному розташуванню вентиляційних отворів. Це дало змогу забезпечити стабільну температуру по всій камері духовки. Тепер страви більше ніколи не пригоратимуть з одного боку, залишаючись сирими з іншого.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Страна производитель | Словения |
| Класс энергопотребления | A |
| Цвет корпуса | Другой |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры духового шкафа | |
| Вес | 24.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Безопасность | Защита от перегрева |
| Высота | 59.5 см мм |
| Высота для встраивания | 590 мм |
| Глубина | 56.4 см |
| Глибина для вбудовування | 550 мм |
| Дека в комплекті | глибоке емальоване деко |
| Духовка | електрична |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Кількість скла дверцят | 2 шт |
| Максимальна площа приготування | 1360 см² |
| Максимальная температура | 300 °C |
| Матеріал панелі управління | нержавіюча сталь |
| Можливості | освітлення; динамічна система охолодження; PerfectGrill; форма HomeMade Plus; дротяні спрямовувачі; знімний склопакет; повільне випікання |
| Объем | 77 л мл |
| Покриття внутрішньої камери | TouchFree; ЕСО емаль |
| Потужність гриля | 2300 Вт |
| Мощность подключения | 2.5 кВт |
| Режими нагріву | Pizza функція; Класичний; SuperSize |
| Решітки в комплекті | 1 шт. |
| Потребление электроэнергии | 0.84 кВт |
| Тип очищення внутрішньої поверхні | Очищення паром |
| Управление | ергономічні перемикачі |
| Ширина | 59.5 см мм |
| Ширина для вбудовування | 560 мм |
Информация для заказа
- Цена: 16 020 ₴











