Холодильник Gorenje NRK619EABXL4 з нижн. мороз. камерою, 185х60х60см, 2 дв., Х- 204л, М- 96л, A+, NoFrost Plus, Fresh zone, чорний
- Готово к отправке
- Код: ERC_NRK619EABXL4_PR1
29 238 ₴
26 314 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ФУНКЦІЯ CONVERT FRESHZONE. Готовність до будь-якої події. Ця зручна шухляда просто змінює своє призначення зі зберігання м’яса й риби на шухляду для фруктів і овочів, щоб користувачі могли без зусиль розмістити всі свої свіжі продукти. Досить стомливого розморожування. Одна з найкращих систем охолоджування на ринку, установлена в морозильній камері, запобігає накопиченню льоду та інею, щоб знизити споживання електроенергії. Унаслідок цього простір використовується оптимальним чином, а морозильну камеру непотрібно розморожувати й мити. Пакунки й окремі заморожені продукти не злипаються, що дає змогу підтримувати порядок у морозильній камері.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Сербия |
| Общий объем | 300 л |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Количество компрессоров | 1 |
| Объем морозильной камеры | 96 л |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 59 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Мощность замораживания | 10 кг/сутки |
| Уровень шума | 38 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Cтрум | 10 А |
| Высота | 185 см мм |
| Глубина | 59.2 см |
| Дополнительно | IonAir технологія; Звуковий та світловий сигнал про перевищення температури всередині; 2 коліщатка; Звукова сигналізація, якщо двері залишаються відкритими занадто довго; Контейнер для пляшок у дверцятах |
| К-ть полиць на дверцятах | 2 |
| Клімат клас | ST; T; N; SN |
| Цвет | Черный |
| Количество дверей | 2 дверей |
| Количество полок в морозильной камере | 3 |
| Кількість полиць в холодильній камері | 4 |
| Кількість секцій в морозильній камері | 3 |
| Обсяг холодильної камери | 204 л |
| Приєднувальна потужність | 70 Вт |
| Розташування внутрішнього освітлення | у стелі |
| Розташування дисплея | зовнішній |
| Расположение морозильной камеры | знизу |
| Система розморожування | No Frost+ |
| Потребление электроэнергии | 242 кВт/рік |
| Тип | холодильник з морозильником |
| Тип освещения | LED |
| Функції / можливості | SpaceBox; Ящик CrispZone із функцією HumidityControl; FastFreeze: швидке заморожування; Fresh Zone; Тримач для пляшок; Slot-in; EcoMode; Охолодження AdaptTech: інтелектуальна система пам'яті |
| Время сохранения холода | 10 г |
| Ширина | 60 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 26 314 ₴











