Холодильник Snaige з верхн. мороз., 172.5x63х56, холод.відд.-201л, мороз.відд.-57л, 2дв., A++, ST, retro, червоний — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_FR27SM-PRR50E_PR1
25 171 ₴
22 654 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Холодильник Snaige FR27SM-PRR50E з верхнім морозильником - це стильний та практичний прилад для зберігання продуктів. З вишуканим дизайном у стилі "ретро" та яскравим червоним кольором, він створює особливу атмосферу на кухні користувачів. Холодильник Snaige FR27SM-PRR50E з верхнім морозильником та дизайном у стилі "ретро" і яскравим червоним кольором - це ефективний та естетичний прилад для зберігання продуктів і створення атмосфери затишку на кухні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Snaige |
| Страна производитель | Литва |
| Класс энергопотребления | A++ |
| Количество компрессоров | 1 |
| Объем морозильной камеры | 57 л |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 50 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 172.5 см мм |
| Глубина | 56 см |
| Цвет | Алый |
| Количество дверей | 2 дверей |
| Обсяг холодильної камери | 201 л |
| Расположение морозильной камеры | зверху |
| Тип | холодильник з морозильником |
| Управление | Механическое |
| Функції / можливості | Функція суперзаморожування |
| Ширина | 63 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 22 654 ₴



