


Кавомашина Philips Series 1200 1.8л, зерно, ручний капучинатор, авторецептів - 2, чорний — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_EP1224/00_PR1
20 592 ₴
18 533 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
2 види смачних кавових напоїв зі свіжих зерен без жодних проблем. Насолоджуйтеся прекрасним смаком та ароматом кави зі свіжих зерен за ідеальної температури завдяки інтелектуальній системі приготування кави. Класичний піноутворювач дозволяє легко готувати ніжне капучино чи лате макіато. Смачне спінене молоко завдяки класичному піноутворювачу. Класичний піноутворювач розподіляє каву для легкого приготування ніжної молочної піни для капучино. Крім того, класичний піноутворювач складається лише з двох частин, тому його ще й легко чистити.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 7.5 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вбудована кавомолка | Да |
| Використовувана кава | в зернах |
| Длина сетевого кабеля | 1 м |
| Цвет | чорний; сірий кашемір |
| Місткість контейнера для кавових зерен | 275 г |
| Напряжение | 230 В В |
| Об'єм контейнера для відпрацьованої кави | 12 порцій |
| Обсяг резервуара | 1.8 л |
| Особенности | вибір обсягу порції; регулювання жорсткості води; регульований по висоті носик |
| Мощность | 1500 Вт Вт |
| Приготування | капучино; еспресо; американо |
| Тип | кавомашина |
| Тип установки | настільна |
| Давление | 15 бар |
| Функции | регулювання міцності кави |
Информация для заказа
- Цена: 18 533 ₴



