М'ясорубка ARDESTO, 1750Вт, 2кг/хв, 3 решітки, насадка для ковбас, кеббе, 4 терки, пластик, біло-сріблястий — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_MGA-2300J_PR1
3 120 ₴
2 808 ₴
Багатство комплектовання
Система захисту від перевантаження, функція реверсу та решітки різного діаметра роблять ARDESTO MGA-2300 бездоганним інструментом для подрібнення м’яса й подальшого приготування страв із нього. А додаткові насадки – для домашніх ковбасок і кеббе, дві тертки грубого й дрібного помелу, шатківниця, тертка для картоплі – перетворюють м’ясорубку на справжній кулінарний центр, який допоможе втілити в життя найсміливіші кулінарні фантазії.

Елегантна потужність (1750 Вт)
Корпус виконаний у біло-сріблястому кольорі, тож модель чудово пасуватиме до сучасних, мінімалістських кухонних інтер’єрів. Звісно, дизайн – це ще не все, за елегантною оболонкою приховано неабияку міць: завдяки максимальній потужності 1 750 Вт можна бути впевненими, що м’ясорубка впорається з будь-яким завданням – від подрібнення жилавого м’яса до приготування ніжного фруктового пюре. З огляду на продуктивність 2 кг/хв, модель може легко конкурувати з професійними, при цьому залишаючись зручною та компактною для домашньої кухні. Зручність використання м’ясорубки зумовлюють особливості конструкції, зокрема широкий завантажувальний отвір і ємний лоток, зручний штовхач і знімний шнек.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Страна производитель | Китай |
| Номинальная мощность | 1200 Вт |
| Реверс | Да |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Захист мотора від перегріву | Да |
| Цвет | білий із нержавіючої сталлю |
| Комплектация | решітки для помолу; штовхач; зйомний шнек; насадка для ковбасних виробів; насадки для терки та шинкування; насадка для кеббе; для картоплі |
| Матеріал корпуса | пластик |
| насадки | для кеббе; для ковбасних виробів; для тертки/шатківниці; для картоплі |
| Номінальна частота | 50-60 |
| Номінальну напругу | 220-240 В |
| Мощность | 1750 Вт Вт |
| Производительность | 2 кг/хв |
- Цена: 2 808 ₴












